- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleAkcesoriaStreetwearowy brand NEIGHBORHOOD wypuszcza zestaw... doniczek

Streetwearowy brand NEIGHBORHOOD wypuszcza zestaw… doniczek

Streetwearowy brand NEIGHBORHOOD, a raczej jego część w postaci linii Specimen Research Laboratory (SRL) wypuszcza zestaw… doniczek.

Japoński firma jakiś czas temu stworzyła osobny podmiot, który specjalizuje się w sprzęcie i akcesoriach do ogrodu i uprawy różnych roślin. W tym roku powracają do nas z nową kolekcją doniczek, które zabarwiono na kolor czarny. Będziemy mieli do wyboru dwie różne opcje, a każda z nich w czterech wielkościach. Obok nich w sprzedaży pojawią się również drewniane podstawki w różnych rozmiarach, które dopełniono metalowymi etykietami. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

Jeśli byłbyś zainteresowany doniczkami NEIGHBORHOOD z linii Specimen Research Laboratory (SRL) to premiera w ich sklepie online odbędzie się 27 marca.

NEIGHBORHOOD Specimen Research Laboratory (SRL) 1 NEIGHBORHOOD Specimen Research Laboratory (SRL) 2 NEIGHBORHOOD Specimen Research Laboratory (SRL) 3 NEIGHBORHOOD Specimen Research Laboratory (SRL) 4 NEIGHBORHOOD Specimen Research Laboratory (SRL) 5

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: