- Reklama -Nike Air Force 1 Low SkeletonNike Air Force 1 Low Skeleton
Strona głównaStylTechwearFani gorpcore'u mogą zacierać ręce. Nadchodzi jesienno zimowa kolekcja Gramicci

Fani gorpcore’u mogą zacierać ręce. Nadchodzi jesienno zimowa kolekcja Gramicci

Z jesienno zimową kolekcją Gramicci mogliśmy się zapoznać poprzez ich lookbook ze stycznia bieżącego roku. Dziś kalifornijski brand dorzuca nam serię studyjnych fotografii, które jeszcze lepiej mają nas zapoznać z propozycjami na druga połowę roku.

Marka nie stroni do odkrywania luźniejszych krojów, zabawnych aplikacji graficznych i dynamicznych tkanin. Wprawdzie nie jest tak zaawansowana technicznie, jak niektórzy młodsi rówieśnicy, ale za to jest niezawodna. Możesz się śmiało do niej zwrócić jeśli szukasz stosunkowo niedrogich pozycji.

W tym sezonie brand wzbogaca swoją ofertę zarówno o nowe kształty, jak i stare ulubione warianty. Pośród nowości znajdziemy wiele polarów, bluz i pikowanych puchowych dodatków. Nie braknie dobrze wszystkim znanych spodni, ale obok nich mamy jeszcze propozycje z jeansu. Lekkie kurtki, płaszcze oraz akcesoria jak czapki i torby to już tylko domknięcie ich oferty.

Paleta kolorów, po której poruszali się projektanci jest wszechstronna. Nie jest zbyt dzika, a ubrania wyglądają dobrze. Widzimy sporo bezów, brązów i oczywiście czerni i granatów.

Nowości z jesienno zimowej kolekcji Gramicci już powoli pojawiają się w sprzedaży. Z czasem całość będzie dostępna w ich sklepie online.

lookbook gramicci fw21 1 lookbook gramicci fw21 2 lookbook gramicci fw21 3 lookbook gramicci fw21 4 lookbook gramicci fw21 5 lookbook gramicci fw21 6 lookbook gramicci fw21 7 lookbook gramicci fw21 8 lookbook gramicci fw21 9 lookbook gramicci fw21 10 lookbook gramicci fw21 11 lookbook gramicci fw21 12 lookbook gramicci fw21 13 lookbook gramicci fw21 14 lookbook gramicci fw21 15 lookbook gramicci fw21 16 lookbook gramicci fw21 17 lookbook gramicci fw21 18 lookbook gramicci fw21 19 lookbook gramicci fw21 20 lookbook gramicci fw21 21 lookbook gramicci fw21 22 lookbook gramicci fw21 23

- Reklama -nike sb dunk low mummy
- Reklama -nike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: