- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersStussy x Converse Chuck Taylor All Star ’70

Stussy x Converse Chuck Taylor All Star ’70

W tym roku legendarna marka Stussy obchodzi swoją 35 rocznicę powstania i w ramach celebracji rocznicy wchodzi w kolaborację z inną legendarną marką – Converse. Efektem wspólnych działań są nowe wersje butów Chuck Taylor All Star ’70.

Projekt butów nawiązuje do nadruku Tom Tom, mamy więc cholewki jak i w niskiej tak i w wysokiej wersji pokryte zygzakami, kropkami i falami. Wysoka wersja All Starów jest zrobiona z czarnego zamszu, natomiast niska z niebieskiego. Do tego dochodzi branding na języku, wkładce oraz na tyle buta. Obie wersje spoczywają na białych wulkanizowanych podeszwach.

Premiera przewidziana jest na 28 sierpnia.

Stussy x Converse Chuck Taylor All Star 70-1 Stussy x Converse Chuck Taylor All Star 70-2 Stussy x Converse Chuck Taylor All Star 70-3 Stussy x Converse Chuck Taylor All Star 70-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: