- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersSupra Falcon – Black / Neon Orange – White (Kwiecień 2013)

Supra Falcon – Black / Neon Orange – White (Kwiecień 2013)

Marka Supra nieźle zaskoczyła swoim najnowszym wydaniem, całkiem przyjemnych butów Falcon, które przeznaczone są na kwiecień tego roku.

W tym przypadku, zdecydowano się na wariant kolorystyczny o nazwie Black/Neon Orange-White i jak możemy się zorientować, będziemy mieli tutaj do czynienia głównie z trzema kolorami. Przede wszystkim dominuje czerń, pokrywająca większą część powierzchni tych kicksów i świetnie współgra ona z niewielkimi, pomarańczowymi elementami, które przechodzą nieco w odcień różu. Całość uzupełnia biała podeszwa. Jednak w oczy najbardziej rzuca się dość specyficzny materiał użyty do produkcji.

Natomiast, nawiązując jeszcze do wyglądu, to przypominają nam one odrobinę sneakersy, które powstały dzięki współpracy Kanyego Westa z ekskluzywną firmą Louis Vuittonkliknij tutaj.

Co do dostępności, to model ten można dostać w sklepie Social Status bądź Feature Sneaker Boutique.

supra-falcon-black-neon-orange supra-falcon-black-neon-orange-1-570x377 supra-falcon-black-neon-orange-4-570x377 supra-falcon-black-neon-orange-5-570x377supra-falcon-black-neon-orange-6-570x377 supra-falcon-black-neon-orange-7-570x377 supra-falcon-black-neon-orange-8-570x387

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: