- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearSupreme Drop 07.11.2019 – co będzie w dostawie?

Supreme Drop 07.11.2019 – co będzie w dostawie?

Mamy dla Was nowy drop Supreme z ich jesienno zimowej kolekcji na 2019 rok. W tym wpisie dowiesz się co będzie w dostawie 7 listopada, na co zwrócić uwagę i co powijać. Podajemy również prawdopodobne ceny i wrzucamy zdjęcia. Wszystko znajdziecie poniżej.

Czwartkowy drop Supreme będzie mijał pod znakiem kolaboracji z Nike, która przynosi nam trzy wersje luksusowych butów Air Max 95.

A co oprócz tego? Ten drop będzie miał sporo typowo jesiennych propozycji. Znajdziemy tu dwa rodzaje bluz z kapturem, kurtki puchówki i lekkie kurtki wzorowane inspirowane wojskową odzieżą, a także termale, swetry i koszule. Dochodzą do tego czapki i zestaw toreb oraz plecaków.

W dropie pojawi się jeszcze kilka innych rzeczy, ale nie będą już tak grzały jak wymienione powyżej pozycje.

Zatem zerknijcie na załączone fotografie i sami oceńcie co jest warte Waszej uwagi. Wszystko znajdziecie w wyjątkowo w poniedziałek w południe 7 listopada w internetowym sklepie Supreme.

supreme drop 1 supreme drop 2 supreme drop 3 supreme drop 4 supreme drop 5 supreme drop 6 supreme drop 7 supreme drop 8 supreme drop 9 supreme drop 10 supreme drop 11 supreme drop 12 supreme drop 13 supreme drop 14 supreme drop 15 supreme drop 16 supreme drop 17

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: