- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearSupreme - edytorial magazynu GRIND (Wiosna / Lato 2017)

Supreme – edytorial magazynu GRIND (Wiosna / Lato 2017)

Magazyn GRIND ponownie ruszył z edytorialem, gdzie przed obiektywem pojawiły się produkty amerykańskiej firmy Supreme z kolekcji wiosna/lato 2017. Autorem fotografii jest Hanna Moon a tym razem na plener wybrano Rzym, co tylko jeszcze bardziej podkręca klimat tej najnowszej sesji.

Oczywiście tak jak wspominaliśmy na początku newsa, zobaczymy tutaj ciuchy z najświeższego zestawu odzieżowego tego niemalże kultowego brandu, aczkolwiek to co nas tutaj najbardziej zastanawia to fakt, że jedno ze zdjęć nawiązuje do zbliżającej się kolaboracji Supreme x Michael Jackson. Trzeba przyznać, że może to był jedna z najbardziej wyczekiwanych współprac w historii marki, gdyż wizerunek Króla Popu nie widnieje zbyt często na streetwearowych ubraniach.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym lookbookiem a więcej informacji na temat Supreme ogarniecie na ich oficjalnej stronie internetowej.

Supreme edytorial magazynu GRIND (Wiosna Lato 2017)1 Supreme edytorial magazynu GRIND (Wiosna Lato 2017)2 Supreme edytorial magazynu GRIND (Wiosna Lato 2017)3 Supreme edytorial magazynu GRIND (Wiosna Lato 2017)4 Supreme edytorial magazynu GRIND (Wiosna Lato 2017)5 Supreme edytorial magazynu GRIND (Wiosna Lato 2017)6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: