- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Supreme zapowiada w video nowe Photo Tee, której bohaterem będzie Rick Rubin

Ekipa Supreme kilka dni temu zaprezentowała swoją nadchodzącą jesienno zimową kolekcję poprzez studyjny lookbook. Dziś mamy dla Was coś zdecydowanie bardziej interesującego, ponieważ nowojorski brand wrzucił do sieci zapowiedzieć tegorocznej edycji Photo Tee.

Jednymi z najbardziej pożądanych pozycji w kolekcjach tej streetwearowej marki są przede wszystkim koszulki Box Logo i właśnie Photo Tee. Ta druga bazuje na zdjęciu ważnej dla marki postaci, od raperów, poprzez sportowców, aż po artystów. Na tegoroczną jesień jej bohaterem będzie legendarny producent muzyczny Rick Rubin. Oryginalnie miała się ona pojawić już w 2018 roku, ale jej premiera została przełożona i pojawi się dopiero teraz.

Supreme przedstawiło kilka dni temu specjalne video, na Którym zobaczymy medytującego Ricka Rubina w klasycznej koszulce Box Logo. Przy okazji dzieli się z nami kilkoma mądrymi słowami podczas krótkiego wywiadu.

Konkretów premiery jeszcze nie znamy, ale zapewne będzie to jeden z najbliższych czwartków, kiedy to odbywają się kolejne dropy nowojorskiej marki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: