- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Streetwear Oto zimowa kolekcja t-shirtów Supreme na 2020 rok, w tym Box Logo...

Oto zimowa kolekcja t-shirtów Supreme na 2020 rok, w tym Box Logo i Mariah Carey

Nowojorski brand Supreme nie spoczywa na laurach i po kolaboracji z The North Face wchodzi w kolejny etap promocji swojej zimowej kolekcji. Dziś przedstawia nam nadchodzący zestaw t-shirtów, który już za chwilę wpadnie do ich sklepów.

Pośród nowości znajdziemy ogólnie aż dziewięć nowych projektów, w tym nowe wydania Box Logo Tee oraz Photo Tee, ale szczegóły znajdziecie poniżej.

supreme winter tees 1 supreme winter tees 2 supreme winter tees 3 supreme winter tees 4 supreme winter tees 5 supreme winter tees 6 supreme winter tees 7 supreme winter tees 8 supreme winter tees 9

Tegoroczny zimowy zestaw został zdominowany przez świąteczną koszulkę, na której widzimy zdjęcie pięknej Mariah Carey z jej odręcznie napisanymi życzeniami i autografem. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ tegoroczne Box Logo wyjdzie w wersji podniesionej do kwadratu. Na koszulkach zostały umieszczone nie jeden, a dwa logotypy, które zostały ułożone w kształt krzyża.

Kolejne propozycje to Blur Tee z rozmytą postacią na przodzie, a także Koyaanisqatsi, która opiera się na eksperymentalnym filmie Godfreya Reggio z 1982 roku, skupionym wokół słowa Hopi oznaczającego „życie poza równowagą”. Everywhere Tee z dzieciątkiem zostało uzupełnione o hasło Everywhere In The World. Z kolei koszulka No More Shit zawiera sugestywne słowa i frazy w różnych czcionkach. Mało? No to łapcie jeszcze Bear Tee z miśkiem i hasłem Protection From Suckas oraz Chrome z chromowym logotypem. I na koniec mamy wydanie Classic z pochylonym napisem.

Premiera zimowych koszulek Supreme ustawiona jest na 17 grudnia bieżącego roku w ich sklepach stacjonarnych i online.

supreme t-shirt winter 2020 1 supreme t-shirt winter 2020 2 supreme t-shirt winter 2020 3 supreme t-shirt winter 2020 4 supreme t-shirt winter 2020 5 supreme t-shirt winter 2020 6 supreme t-shirt winter 2020 7 supreme t-shirt winter 2020 8 supreme t-shirt winter 2020 9 supreme t-shirt winter 2020 10 supreme t-shirt winter 2020 11 supreme t-shirt winter 2020 12

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: