- Reklama -NikeNike

Supreme wypuszcza nową kolekcję t-shirtów

Nowojorski brand Supreme, oprócz kolaboracyjnej kolekcji z The Great China Wall, wypuści w najbliższy czwartek nową kolekcję t-shirtów.

Nadchodzący drop będzie zawierał siedem różnych projektów. Do wyboru będą wersje z napisami, grafikami oraz zdjęciami. Oczywiście każdy z nich pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych.

Możecie je zobaczyć nie tylko na zdjęciach lookbookowych, ale również produktowych, które znajdziecie w dalszej części wpisu.

Wiodącą propozycją będzie koszulka na cześć nieżyjącego już znanego perkusisty Milforda Gravesa. Z przodu znajdziecie na niej serię zdjęć, natomiast na tyle jego oryginalne dzieło sztuki. Co do twórczości artystycznej, to swoje wprowadzili również Sean Cliver przedstawiając „niegrzeczne” zakonnice, a także nowojorscy strażacy przy projekcie FDNY Engine 9.

Następnie pojawi się Dylan Tee. Pokazuje on scenę z nieżyjącym już zawodowym skaterem, Dylanem Riederem, zaczerpniętą z teledysku Supreme Cherry skate z 2014 roku, wyreżyserowanego przez Williama Strobecka. Warto zaznaczyć, że część dochodów generowanych ze sprzedaży zostanie przekazana Fundacji Dylana Riedera.

Wymienionym propozycjom towarzyszyć będzie projekt Dough Boy, będący kontynuacją współpracy Supreme z Pillsbury Dough Boy. Kropką nad i ma być „świąteczna” koszulka z czarno białym zdjęciem oraz zwykły tees z napisem z nazwą brandu.

Premiera nowej kolekcji t-shirtów Supreme w ich sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej jest ustawiona na 15 grudnia bieżącego roku.

T-Short Supreme Winter 2022 1 T-Short Supreme Winter 2022 2 T-Short Supreme Winter 2022 3 T-Short Supreme Winter 2022 4 T-Short Supreme Winter 2022 5 T-Short Supreme Winter 2022 6 T-Short Supreme Winter 2022 7 T-Short Supreme Winter 2022 8 T-Short Supreme Winter 2022 9 T-Short Supreme Winter 2022 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: