- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Supreme przedstawia kolekcję teesów na tegoroczną jesień

Całkiem niedawno prezentowaliśmy Wam kolaboracyjną kolekcję Supreme, którą zaprojektował Yohji Yamamoto, a dziś nowojorska marka przedstawia kolejną porcję nowości. Przed Wami kolekcja teesów na tegoroczną jesień.

Ekipa z Wielkiego Jabłka przedstawia osiem nowych projektów, które bazują na grafikach, zdjęciach i napisach. Poniżej znajdziecie zdjęcia z lookbooku, a w dalszej części wpisu wrzucamy foty każdej z koszulek.

Na czele selekcji stoi zestaw koszulek stworzony we współpracy z legendarną nowojorską ekipą graffiti, IRAK. Możecie ich kojarzyć chociażby z kolaboracją z adidasem czy wspólnej kolekcji z marką AWAKE.

Tuż obok mamy zabawny tees przedstawiający zdjęcie Grety z Gremlins 2: The New Batch. Do tego dochodzi jest t-shirt z kobietą leżącą w bieliźnie i wariant grafiką Vision Gonzales, marki założonej przez Marka Gonzalesa w 1976 roku. Najbardziej krzykliwy projekt to ten z napisem „DON’T FUCK AROUND” z motywem znaku dolara „SUPREME” z tyłu. Uzupełnieniem tego zestawu wydaje się być wariant z nazwą brandu ułożonym do góry nogami.

Oczywiście każdy z projektów pojawi się w kilku wariantach kolorystycznych. Oprócz podstawowych wydań w kolorze czarnym, szarym i białym, poszczególne warianty będą oferowane w jaśniejszych opcjach kolorystycznych, takich jak bordowy, brązowy, pomarańczowy i fioletowy.

Koszulki Supreme na tegoroczną jesień będą dostępne w ich sklepach stacjonarnych oraz. w sklepie online już w czwartek, to jest 29 września bieżącego roku.

 

Supreme t-shirt fa22 1 Supreme t-shirt fa22 2 Supreme t-shirt fa22 3 Supreme t-shirt fa22 4 Supreme t-shirt fa22 5 Supreme t-shirt fa22 6 Supreme t-shirt fa22 7 Supreme t-shirt fa22 8 Supreme t-shirt fa22 9 Supreme t-shirt fa22 10 Supreme t-shirt fa22 11 Supreme t-shirt fa22 12

- Reklama -NIke Black FridayNIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: