Jak na razie wiadomo na pewno tylko o dwóch wersjach butów Air Max 98, które zostały zaprojektowane przez ekipę Supreme. Dziś mamy dla Was ich oficjalne fotografie, konkretnie wersji Black oraz Sail.

Wersja Black jest praktycznie cała skąpana w kolorze czarnym, począwszy od podeszwy z widocznym systemem Air Max, poprzez lakierowaną skórę z połyskiem na mudguardzie, kończąc na górze cholewki wraz z wiązaniem i językiem. Z kolei wariant Sail to ciut inny patent, ponieważ zamiast lakierowanej skóry, mamy taką, która przypomina nam skórę węża. Góra cholewki jest tu już srebrnoszara, natomiast podeszwa została zabarwiona na biało. Na tyle każdego z wariantów ukryty jest napis World Famous.

Niestety nadal nie znamy daty premiery, będziemy jeszcze o tym informować. W sieci pojawiły się również plotki o kolejnych wariantach kolorystycznych, czas pokaże na ile są one prawdziwe.

SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-1 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-2 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-3 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-4 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-5 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-6 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-7 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-8 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-9 SUPREME X AIR MAX 98-BLACK AND SAIL-10

 

Reklama
air jordan