- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSupreme odchodzi od sneakersów i serwuje kolaboracyjne Martensy

Supreme odchodzi od sneakersów i serwuje kolaboracyjne Martensy

Nowojorska streetwearowa legenda Supreme odchodzi chwileczkę od sneakersów i po kolaboracyjnych Nike SB Dunk Low tym razem na sklepowe półki wstawi buty kojarzone z punkiem Dr Martens 5-Eye.

Pomimo, że nowojorski brand możecie kojarzyć z deską i koszulkami box logo, to na przestrzeni z marką Dr. Martens współpracowali już wielokrotnie. Tym razem odbędzie się to na modelu 5-Eye.

supreme dr martens 5-eye ss21 1 supreme dr martens 5-eye ss21 2 supreme dr martens 5-eye ss21 3 supreme dr martens 5-eye ss21 4

Zarówno sam model, jak trzy jego kolorystyki to czyste nawiązanie do kolorowych i szalonych lat 70. Do wyboru będziemy mieli wersję w kolorze pomarańczowym lub czarnym, obok których pojawi się bardziej szalony wariant bazujący na wzorze imitującym zebrę.

Każda z opcji będzie wykonana z wysokiej klasy skóry dostarczonej przez Dr Martens, a cholewki będą osadzone na czarnych podeszwach. W przeciwieństwie do innych kolaboracji ta widoczna poniżej będzie zaznaczona jedynie na wkładkach.

But 5-Eye zawdzięcza swoją nazwę pięciu parom oczek na sznurówki. W przeciwieństwie do innych popularnych modeli Dr.Martens, takich jak 1461 lub 3989, 5-Eye ma smuklejszą formę.

Jeśli chodzi o datę premiery i dostępność butów Supreme x Dr Martens 5-Eye to szykujcie się na najbliższy czwartek, to jest 8 kwietnia. To właśnie wtedy zajrzyjcie do ich sklepu online.

supreme x dr martens 5-eye ss21 1 supreme x dr martens 5-eye ss21 2 supreme x dr martens 5-eye ss21 5 supreme x dr martens 5-eye ss21 6 supreme x dr martens 5-eye ss21 3 supreme x dr martens 5-eye ss21 4

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: