- Reklama -NIkeNIke

Duet Supreme x Nike wypuszcza nowe i limitowane wydania Air Max Plus

Duet Supreme x Nike wypuszcza nowe i limitowane wydania butów Air Max Plus, obok których pojawią się również czapki z daszkiem.

But ma siateczkową cholewkę z niestandardowymi rozwiązaniami na klatce z tworzywa na bokach, która oryginalnie swoim kształtem nawiązuje do liści palm powiewających na wietrze. Do wyboru będziemy mieli trzy warianty kolorystyczne.

supreme x nike air max plus fw20 1 supreme x nike air max plus fw20 2 supreme x nike air max plus fw20 3

Pierwszy z nich ma czarną bazę dopełnioną czerwono różowymi elementami i złotym Swooshem. Następna łączy wyrazistą zieleń z konstrukcją w niebiesko pomarańczowych kolorach i czarnym Swooshem. Na koniec otrzymujemy wariant, który jest przeciwieństwem dwóch poprzednich. Całość została zabarwiona na biało i jedynie Swoosh, napis na języku i wkładki są czerwone. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że branding nowojorskiej marki został umieszczony na języku oraz na wkładkach. Zresztą sami sprawdźcie poniższe fotografie.

Czapki do biegania zostały wykonane z lekkiego jak piórko materiału Dri-FIT z nadrukowanymi panelami na bokach. Dochodzi do tego wypukłe gumowe logo z przodu, wyszywane logo z tyłu i odblaskowe nadruki na regulowanym pasku.

Premiera butów Supreme x Nike Air Max Plus ma się odbyć już 15 paźdzernika bieżącego roku. Będziemy mogli je zakupić w ich sklepach stacjnarnych w Nowym Jorku, San Francisco i Los Angeles. Pojawią się także w sklepach w Londynie i Paryżu, jak również w ich sklepie online.

supreme x nike air max plus fw20 4 supreme x nike air max plus fw20 5 supreme x nike air max plus fw20 6 supreme x nike air max plus fw20 7 supreme x nike air max plus fw20 8 supreme x nike air max plus fw20 9 supreme x nike air max plus fw20 10 supreme x nike air max plus fw20 11 supreme x nike air max plus fw20 12 supreme x nike air max plus fw20 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: