- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSupreme x Vans „Checker” Pack (Jesień 2016)

Supreme x Vans „Checker” Pack (Jesień 2016)

W ostatnich latach nie ma chyba sezonu, w którym streetwearowa legenda z Nowego Jorku – Supreme nie połączyłaby sił z amerykańskim gigantem Vans. I tym razem nie jest inaczej, dzięki najnowszej kooperacji obu stron na sklepowych półkach pojawi się zestaw, którego nazwaliśmy roboczo Checker Pack.

W skład zestawu wchodzą dwa kultowe modele butów, mianowicie Vans Sk8 Hi oraz Vans Authentic, oba warianty wychodzą w wersjach Pro. Ten pierwszy model skonstruowany jest z zamszu na przodzie, przy wiązaniu i na tyle, po bokach widzimy płótno ze wzorem w szachownice, na którym umieszczono nazwę nowojorskiej marki. To samo widzimy również na Authenticach, tyle że ten model w całości jest z płótna, obyło się bez zamszu. W każdym z nich do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne niebieską, czarną oraz czerwoną.

Premiera najnowszej kolekcji butów Supreme x Vans przewidziana jest na 20 października w sklepach stacjonarnych oraz internetowym Supreme.

 

Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-1 Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-2 Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-3 Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-4 Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-5 Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-6 Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-7 Supreme x Vans Checker Pack (Jesien 2016)-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: