- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Oto najważniejsze dodatki w nowej aktualizacji Apple iOS 15

Kilka dni temu odbyła się konferencja Apple, na której zaprezentowano nowe Apple Watch oraz iPhone 13. Teraz, zaledwie kilka dni po tym wydarzeniu, pojawia się najnowsze uaktualnienie Apple iOS 15. Poniżej przedstawimy najważniejsze i najciekawsze udogodnienia, dodatki i zmiany w nowym systemie operacyjnym.

System iOS15 oferuje kilka kluczowych nowych funkcji, które poprawiają wrażenia użytkownika iPhone’a i rozszerzają możliwości komunikacji między urządzeniami Apple.

FaceTime zyskało na sile dzięki wprowadzeniu SharePlay, która umożliwia imprezom oglądanie programów telewizyjnych i filmów, słuchanie muzyki lub udostępnianie ekranu podczas rozmowy przez FaceTime. Warto zauważyć, że funkcja oferuje zsynchronizowane sterowanie odtwarzaniem, dzięki czemu obie strony mogą jednocześnie reagować na wspólne chwile.

apple ios 15 focus tryb skupienia

Świetnym udogodnieniem jest wprowadzenie funkcji Focus. Najnowsza aktualizacja oferuje nowe narzędzia minimalizujące rozpraszanie uwagi. W 'Trybie Skupienia’ włączasz automatyczne filtrowanie powiadomień, żeby odpowiadały temu, co w danym momencie robisz. Możesz ustawić własny 'tryb skupienia’, żeby filtrować powiadomienia adekwatnie do tego, czym się akurat zajmujesz.

W świeżej aktualizacji systemu dostajemy nowy wygląd powiadomień – teraz zawierają zdjęcia osób i powiększone ikony aplikacji. Możesz również otrzymywać przydatny zestaw powiadomień wysyłany każdego dnia rano i wieczorem lub o wybranej godzinie.

Użytkownicy Safari otrzymują dolny pasek z kartami sprawia, że wszystkie opcje sterowania masz na wyciągnięcie palca. Między kartami przełączasz się, przesuwając w lewo lub w prawo. Możesz też machnąć w górę, żeby zobaczyć wszystkie karty.

Apple iOS 15 Tekst na zywo

Jedną z najciekawszych i najlepszych zmian to tak zwany 'tekst na żywo’. Tekst na zdjęciach jest teraz w pełni interaktywny – możesz go kopiować i wklejać, przeszukiwać oraz tłumaczyć. Funkcja Tekst na żywo działa w zdjęciach, zrzutach ekranu, szybkim przeglądzie i Safari, a także w podglądzie obrazu na żywo w aparacie

Wreszcie, Apple iOS 15 podnosi prywatność i bezpieczeństwo na urządzeniach Apple, zapewniając lepszy wgląd w to, w jaki sposób aplikacje uzyskują dostęp do danych użytkowników.

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: