- Reklama -NikeNike

Oto letnia kolekcja t-shirtów Supreme

Niektórzy twierdzą, że lato jest dopiero wtedy, kiedy Supreme zaprezentuje swoją kolekcję t-shirtów. Także tego – mamy lato! Oficjalnie!

Na potrzeby nadchodzących tygodni ekipa kreatywnych z nowojorskiej marki wypluła osiem różnych projektów. Zapoznacie się z nimi nie tylko poprzez poniższy lookbook, ale również poprzez zdjęcia znajdujące w się w dalszej części wpisu.

Pierwszą pozycją jest tees z oryginalnym kolorowym dziełem, za którym stoi Red Groomns. Grafika na przodzie została dopełniona napisem na plecach. Kolejnymi artystycznymi pozycjami są projekty oparte na dziełach Weirdo Dave’a oraz Bena Trogdona.

Następnie mamy koszulkę z odręcznym napisem z nazwą nowojorskiej marki, a także dwie bazujące na zdjęciach słynnego Daido Moriyamy. Zamknięciem kolekcji są t-shirty zatytułowane Mask Tee oraz Float Tee.

Oprócz podstawowych pozycji w kolorze czarnym, szarym i białym, poszczególne projekty będą oferowane również w takich kolorach jak żółty, zielony, różowy, bordowy i niebieski.

Drop t-shirtów Supreme odbędzie się w najbliższy czwartek, to jest 30 czerwca. Będzie je można powinąć z ich sklepów stacjonarnych (w EU to Berlin, Mediolan, Paryż i Londyn) oraz w sklepie online.

supreme t-shirt su22 1 supreme t-shirt su22 2 supreme t-shirt su22 3 supreme t-shirt su22 4 supreme t-shirt su22 5 supreme t-shirt su22 6 supreme t-shirt su22 7 supreme t-shirt su22 8 supreme t-shirt su22 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: