- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaMuzykaTaco Hemingway przyspieszył premierę "Pocztówka z WWA, lato '19". Mamy stream!

Taco Hemingway przyspieszył premierę „Pocztówka z WWA, lato ’19”. Mamy stream!

Album „Pocztówka z WWA, lato ’19” był zapowiadany przez Asfalt Records na sierpień, ale Taco Hemingway przyspieszył jego premierę i możecie już odpalić stream na platformach muzycznych.

Na najnowszej płycie warszawskiego rapera pojawiło się 11 świeżych kawałków z niespodziewanymi gośćmi, których zazwyczaj na jego produkcjach brakowało. Możemy usłyszeć gościnne wersy między innymi takich raperów jak Pezet i Ras, swój głos użyczyła również Rosalie oraz Dawid Podsiadło, z którym Taco będzie koncertował na Stadionie Narodowym. Na płycie pojawia się cudowne odkrycie i gwiazda młodego pokolenia raperów – schafter oraz chyba najbardziej zaskakująca postać na tej płycie, czyli Kizo.

A kto odpowiada za produkcję poszczególnych kawałków? Filip Szcześniak na swoją najnowszą płytę zaprosił takich producentów jak Rumak, który zrobił trzy kawałki, z kolei producent znany pod ksywą 2K stworzył dwa nowe beaty, w tym jeden z Sergiuszem, dwa na swoim koncie ma również Zeppy Zep. Do tego grona dochodzi Borucci, Catz 'n Dogz, Emapea oraz Pham.

Cały album trwa około 42 minut, przy czym w wersji fizycznej krążka, gdzie dostajecie dwa bonusowe kawałki będzie to oczywiście dłużej (album kupicie pod tym linkiem). Taco ponownie wraca do roli obserwatora i serwuje nam kawałki pełne relacji dotyczących warszawskiego życia i ludzi.

Nie będziemy Wam zdradzać tematyki każdego z kawałków. To pozostawimy Wam, sami obadajcie cały album „Pocztówka z WWA, lato ’19” którą Taco Hemingway wrzucił już na Spotify, Apple Music i Youtube. Podkręcajcie słuchawki / głośniki i odpalajcie stream!

 

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: