- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersTak będą wyglądały adidas Yeezy Boost 700 MNVN w nadchodzącej wersji „Bright...

Tak będą wyglądały adidas Yeezy Boost 700 MNVN w nadchodzącej wersji „Bright Cyan”

adidas Yeezy Boost 700 MNVN, które ostatni raz w sklepach widzieliśmy w 2020 roku, powracają teraz w świeżej kolorystyce zatytułowanej „Bright Cyan”. Wspominamy o niej, ponieważ do sieci wyciekły jest dokładne zdjęcia.

Co nam dostarczają projektanci niemieckiej marki tym razem? Zazwyczaj neutralne, beżowe lub brązowe Yeezy to jest to do czego się przyzwyczailiśmy. A tu widzimy mocne uderzenie wyrazistego odcienia koloru niebieskiego. Nylonowa cholewka we wspomnianym kolorze została przełamana srebrnym napisem 700, który pojawia się na całym bocznym panelu. Na koniec dodamy, że opisywany projekt będzie spoczywał na masywnie wyglądającej podeszwie, która skrywa w środku lekką i wygodną piankę Boost. Kropką nad i ma być czarna wyściółka, wiązanie oraz język w tym samym kolorze.

Według zapowiedzi adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bright Cyan” mają się pojawić w sklepie adidasa już 7 czerwca. Zatem zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami i powoli zacznijcie odkładać potrzebne fundusze.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan 1 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan 2 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan 3 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan 4

 

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: