- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersTak będą wyglądały przyszłoroczne COMME des GARÇONS HOMME PLUS x Nike Air...

Tak będą wyglądały przyszłoroczne COMME des GARÇONS HOMME PLUS x Nike Air Sunder Max

COMME des GARÇONS HOMME PLUS podczas pokazu kolekcji na przyszłoroczną wiosnę i lato zaprezentowało również nadchodzącą kolaborację z Nike. Mowa o zapomnianym modelu Air Sunder Max.

Japońska marka wzięła na warsztat model z końcówki lat ’90 i przedstawiła go na własny sposób. To co wyróżnia ten model na tle innych propozycji to przede wszystkim osłona i powłoka nad cholewką, którą możemy zapiąć przy pomocy zamka błyskawicznego. Projektanci z Kraju Kwitnącej wiśni zdecydowali się obrać drogę minimalizmu, więc projekt są oszczędne w formie i bez zbędnych krzykliwych barw. Do wyboru będziemy mieli wersje w czar, bieli oraz jedną łączącą oba wspomniane kolory.

Na chwilę obecną możemy jedynie cieszyć się ze zdjęć. COMME des GARÇONS HOMME PLUS x Nike Air Sunder Max powinny pojawić się wraz z pojawieniem się kolekcji na ciepłe miesiące przyszłego roku.

COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Sunder Max 1 COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Sunder Max 2 COMME des GARCONS HOMME PLUS x Nike Air Sunder Max 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: