- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyTak wygląd nowa siedziba ekipy HAVEN

Tak wygląd nowa siedziba ekipy HAVEN

W tym wpisie przedstawimy Wam coś innego niż zazwyczaj, ponieważ znajdziecie tu zdjęcia z wnętrza nowej siedziby i studia sklepu HAVEN, za projekt których odpowiada Heia Studio.

Kanadyjski detalista HAVEN stale rośnie od momentu otwarcia pierwszego sklepu w 2006 roku w Edmonton w Albercie. Zaledwie trzy lata temu firma otworzyła swój sklep w Toronto, a teraz przedstawia kolejną lokalizację, tym razem jest to nowe biuro centrali. Oprócz tego, że jest to biuro korporacyjne, w tej przestrzeni mieści się również studio projektowania odzieży i studio fotograficzne, a także dystrybucja hurtowa.

Nowa powierzchnia biurowa zlokalizowana w centrum Eastside w Vancouver ma powierzchnie 639 metrów kwadratowych, a to wszystko na dwóch piętrach. Na górnej antresoli znajdują się pomieszczenia dla zespołu projektantów odzieży i biur wykonawczych, a strefa magazynowania i dystrybucji znajduje się na niższym piętrze. Przy wejściu do biur widzimy ogromną ścianę z betonowych bloczków, strefę z drewnianymi ławami obok których widzimy miejsca będące swego rodzaju ogrodami.

W budynku znajduje się również sporych rozmiarów kuchnia z jadalnią, małe salki konferencyjne, powierzchnie magazynowe i szwalnie dla projektantów, a całość utrzymana jest w białych barwach dopełnionych betonem i drewnem. Zresztą sami zobaczcie na dołączonych fotografiach jak wygląda biuro HAVEN.

haven hq 1 haven hq 2 haven hq 3 haven hq 4 haven hq 5 haven hq 6 haven hq 7 haven hq 8 haven hq 9 haven hq 10 haven hq 11 haven hq 12 haven hq 13 haven hq 14 haven hq 15 haven hq 16 haven hq 17

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: