- Reklama -NikeNike
ARTYKUŁ

Techwear – poznaj konta na Instagramie, które przybliżą Ci ten styl

Kilka tygodni temu w jednym z artykułów na naszej stronie dogłębnie wyjaśniliśmy Wam co to jest techwear. Mało tego, przedstawiliśmy Wam dodatkowy materiał, który pokazał że wspomniany styl reprezentuje nie tylko Acronym i przedstawiliśmy 8 innych równie ciekawych marek. Jeśli spodobało Ci się to co tam zobaczyłeś i chciałbyś się zgłębić w tej tematyce jeszcze bardziej to dzięki poniższej liście poznasz konta na Instagramie, które przybliżą Ci stylistykę Techwear. To właśnie tam znajdziesz inspiracje i wzorce do swoich przyszłych stylizacji.

Kiedyś takich inspiracji mogliśmy szukać na platformie Tumblr, ale czasy się zmieniły i obecnie chyba nie ma lepszego miejsca niż Instagram. Wprawdzie są jeszcze grupy na Facebooku i Redit, ale trzeba się tam przedzierać przez czasami zbędne posty lub szereg ogłoszeń typu kupię / sprzedam.

Poniższe konta w zupełności powinny Ci wystarczyć na sam początek. Jeśli chciałbyś poznać bliżej Tech wear, wkręcić się w tę tematykę czy po prostu sprawdzić z czym to się je to poniższe konta idealnie się do tego nadadzą. Oczywiście to tylko ułamek tego co jest w sieci, resztę pozostawiamy Tobie i Twojej chęci poszukiwania.

techwear.looks instagram

@TECHWEAR.LOOKS

Jeśli miałbyś obserwować tylko jedno konto z całego tego zestawienia to z pewnością powinien to być właśnie ten profil. Jest to swego rodzaju agregat najlepszych fitów w stylistyce Techwear znalezionych w sieci. Znajdziesz tam tylko, a może aż całą masę stylówek, bez zbędnych postów z produktami czy akcesoriami.

Dzięki temu profilowi możesz odnaleźć również pojedyncze osoby, które mogą być dobrym źródłem inspiracji. Zresztą sama liczba śledzących ten profil mówi sama za siebie. Sprawdź i daj znać co myślisz!


acrhive

@ACRHIVE

Równie interesujące jak wspomniany wcześniej Techwear.Looks jest konto oznaczone jako Acrhive. To zresztą również świetna gra słowna – Acronym + Archive.

Zgodnie z nazwą znajdziesz tu fity prosto z sieci, które wykorzystują chyba najlepszą techwearową markę na rynku, mianowicie Acronym. Co tu się dużo rozpisywać – mnóstwo zebranych profili i jeszcze więcej ciekawych inspiracji. Instant follow!


hekchouse

@HECKHOUSE

Bethany Heck, bardziej znana na instagramie jako Heckhouse, to jedyna kobieta w tym gronie, ale za to z jednym z najciekawszych profili.

Prywatnie pracuje jako grafik i designer specjalizujący się w typografii, a na Instagramie od dłuższego czasu podbija nasze serca świetnymi fitami. Pomimo niezbyt dużej ilości śledzących jej profil jest godny zainteresowania. Wprawdzie jej początki to zdjęcia pracy związanej z typografią, ale teraz to w głównej mierze same fity, z których możecie czerpać garściami.


edg.e

@EDG.E

Tym profilem przechodzimy już do kont osób prywatnych, jeśli możemy tak to nazwać. Profil jest oczywiście znacząco mniejszy niż wspomniane wyżej agregaty, ale to wcale nie oznacza, że mniej interesujące.

Co prawda liczba opublikowanych zdjęć nie jest jakaś porywająca, ale fity już jak najbardziej tak. Oprócz świetnych stylówek przewijają się także zdjęcia produktowe, ale w akceptowalnych ilościach, więc kilka ciekawostek zawsze wypatrzysz. Polecamy!


bachronym

@BACHRONYM

Ten profil jest dość zaskakujący. Czy kiedykolwiek byś pomyślał, że ktoś może interesować się jednocześnie techwearem i… Bachem?! Stąd nazwa łącząca Acronym + Bach.

Jonathan łączy tu niemalże idealnie swoje zamiłowanie do wiolonczeli ze zdjęciami swoich fitów. Niecodzienne połączenie, ale jak możesz zobaczyć – wręcz idealne. Bezsprzecznie jest to jedna z ciekawszych osób, które polecamy obserwować z tej całej listy.


thisisantwon

@THISISANTWON

Zanim poznaliśmy jego konto na Instagramie to zdążyliśmy obejrzeć kilkanaście filmów z jego konta na YouTube. Niezależnie od tego, na który profil wpadniesz w pierwszej kolejności – zdecydowanie warto obserwować go na obu platformach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się ciekawostek, niuansów i fajnych informacji na temat techwearu to koniecznie wskakuj na platformę video. Z kolei, jeśli interesują Cię stricte fity to koniecznie kliknij Follow na IG. W przeciwieństwie do wspomnianych wyżej kolegów, Ant ubiera się w bardziej stonowanym stylu.


corbincoffey

@CORBINCOFFEY

Kolejnym Youtuberem w tym zestawieniu jest Corbin i też warto go śledzić na obu platformach. Przy czym jest odrobinę mniej aktywny niż wspomniany Ant.

Zgodnie z opisem na Instagramie, Corbin wrzuca „przeważnie zdjęcia fitów”. Zatem oprócz stylowek znajdziesz tu klimatyczne zdjęcia krajobrazu i miejskie ujęcia budynków, a wszystko w naturalny sposób przeplata się z fitami.


erlsn.acr

@ERLSN.ACR

Chyba tej osoby nie musimy nikomu przedstawiać, zwłaszcza fanom techwearu. Errolson to założyciel marki ACRONYM.

To właśnie tu możesz zobaczyć najnowsze propozycje niemieckiej marki i to zaprezentowane przez samego Errolsona. Oprócz tego sporo ujęć z jego życia czy pracy, zatem warto dołożyć go do swojej listy obserwowanych.


techuntermagazine

@TECHUNTERMAGAZINE

Były już agregaty fitów, osoby prywatne, pora na magazyn internetowy. Techunter Magazine to jedno z najważniejszych źródeł i medium, które fani tej stylistyki powinni znać na wylot.

Ekipa z Moskwy serwuje tu full pakiet, czyli od zdjęć produktowych, poprzez inspiracje, kończąc na lookbookach i edytorialach. Ogólnie pełne spektrum związane ze stylistyką tech wear.


enfinleve

@ENFINLEVE

Za idealne dopełnienie tej listy uznaliśmy polską markę odzieżową, która obecnie działa z Berlina.

W tym przypadku gama prezentowanych zdjęć będzie się krążyła tylko i wyłącznie po ich własnych propozycjach, ale są na tyle ciekawe i godne uwagi, że naszym zdaniem warto kliknąć Follow. Zdjęcia to głównie ujęcia lookbookowe, ale nie zabraknie ujęć czysto produktowych.


Tak jak wspominaliśmy wyżej, to jedynie wskazówki i profile, od których warto zacząć. Później instagram sam podsunie Ci zdjęcia i profile innych osób. Sam wtedy zdecydujesz co Cię interesuje i inspiruje najbardziej. Powodzenia w odkrywaniu świata w stylistyce Techwear.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE ARTYKUŁY:

Continue to the category