- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaMuzykaTekashi 6ix9ine zaoferował $20000 dolarów za strzelanie do Chief Keefa

Tekashi 6ix9ine zaoferował $20000 dolarów za strzelanie do Chief Keefa

W sprawie karnej, w której stroną jest raper Tekashi 6ix9ine co kilka dni wyciekają bardzo ważne informacje i zeznania. Dziś dowiadujemy się, że zaoferował on $20000 dolarów za strzelanie Chief Keefa!

W poprzednich raportach 6ix9ine przyznał, że „zapłacił osobie, by strzeliła do rywala”, aby go przestraszyć. Teraz wyszło na jaw, że Tekashi zapłacił swojemu wspólnikowi Kintea „Kooda B” McKenzie 20 000 $ za oddanie strzałów w stronę rapera Chief Keefa.

Strzelanina miała miejsce 2 czerwca 2018 roku przy W Hotel w Nowym Jorku, ale na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Po tym incydencie 6ix9ine i jego manager Kifano „Shotti” Jordan spotkali się Koodą by mu zapłacić za zlecenie, ale podobno zaakceptował połowę początkowej oferty i przyjął 10 000 dolarów jako zapłatę za oddane strzały.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Tekashi 6ix9ine przyznał się do 8 zarzutów, a przy okazji wsypał kilku swoich ziomów i prosił o ochronę swojej rodziny. Wspomniane zarzuty skutkują obowiązkowym minimalnym wyrokiem skazującym go na 47 lat i maksymalną karą dożywotniego pozbawienia wolności.

21-letni McKenzie był na wolności, kiedy 31 stycznia jego nazwisko zostało dodane do aktu oskarżenia. Został aresztowany 8 lutego. Obecnie grozi mu dożywocie, a minimalny wyrok to 10 lat. Został oskarżony o napaść z niebezpieczną bronią.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: