- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

The Basement wydaje kolaboracyjne New Balance 2002R “Earth Brown”

Pamiętacie jak w zeszłym roku The Basement zaprojektowało dwie wersje butów New Balance 2002R? W tym tygodniu prezentują nam kolejną wersję tego samego modelu, którą zatytułowano „Earth Brown”.

Ekipa z Bostonu ponownie zasiadła do stołu projektowego z przedstawicielami społeczności, która swoje początki zbudowała poprzez facebookową grupę. Poniżej możecie podziwiać rezultat ich pracy.

Unowocześniona sylwetka będzie skonstruowana z wysokiej jakości materiałów, w tym wodoodpornego zamszu i teksturowanej gumy.  Boczne sektory cholewki mamy w kolorze brązowym, a elementy, które zazwyczaj wykonane są z siateczki, tu pojawiają się w jasnobeżowym zamszu. Mowa o kołnierzu i górze toeboxu. A propos tego ostatniego elementu to wprowadzono na nim akcenty z odblaskowego materiału 3M. Dochodzą do tego czarne noski i obudowy pięty. W tym samym kolorze będzie także język, wyściółka i sznurowanie, jak również podeszwa.

Jeśli chodzi o oznaczenia kolaboracji to nazwa grupy pojawia się na języku oraz w postaci logotypu na pięcie. Warto jeszcze wspomnieć o logo „9 Bar” laserowo wyciętym na bocznej eNce. To nie koniec, ponieważ londyńska grupa dodała oznaczenia na końcówkach sznurówek i na wkładkach.

Premiera butów The Basement x New Balance 2002R “Earth Brown” odbędzie się tylko i wyłącznie poprzez ich Facebookową grupę. Drop ustawiony jest na 24 kwietnia.

The Basement x New Balance 2002R Earth Brown 1 The Basement x New Balance 2002R Earth Brown 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: