- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolaboracja The Darkside Initiative x Vans na projekcie ComfyCush LX

Kolaboracja The Darkside Initiative x Vans na projekcie ComfyCush LX

Vans rozpoczyna 2019 rok pchając mocno projekt ComfyCush LX. Robi to między innymi poprzez kolaborację The Darkside Initiative x Vans, która obejmuje dwa kultowe modele Vans Sk8 Hi oraz Vans Old Skool.

Sklep z San Francisco wziął na warsztat dwa kultowe modele i zaaplikował w nie czarno pomarańczową kolorystykę, która może kojarzyć się z tamtejszą drużyną San Francisco Giants, ale nic bardziej mylnego, chłopaki wzorowali się Philadelphia Flyers.

To co wyróżnia te wydania na tle innych to napisy na tyle cholewki, które brzmią następująco: We Don’t Like You Either. Hasło zostało zaczerpnięte z koszulek fanów, które nosili podczas czwartego meczu Stanley Cup Playoffs 2012 by zrobić na złość Sidney’owi Crosby’emu z Pittsburgh Penguins, który wspomniał wtedy, że „didn’t like any guy on their team”.

Odkładając już na bok inspiracje to same buty w całości zabarwiono na kolor czarny i jedynie branding obu stron kolaboracji na języku oraz wspomniany napis na tyle są w kolorze pomarańczowym. Wszystko to postawiono na białych podeszwach z czarnym paskiem i pomarańczowym spodem.

Widoczne tu buty The Darkside Initiative x Vans Old Skool & Sk8 Hi pojawią się w ich sklepie online już 16 lutego.

xThe Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 1 The Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 2 The Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 3 The Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 4 The Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 5 The Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 6 The Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 7 The Darkside Initiative x Vans Old Skool Sk8 Hi 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: