W miesiącu, a dokładniej 30 lipca będziemy obchodzić 4 rocznicę powstania! Aż nie chce się wierzyć, że to już tyle lat!

Codziennie staramy się Wam dostarczać najświeższe wiadomości z rynku streetwearowego i pokazywać najnowsze kolekcje butów, dorzucamy czasami wiadomości dotyczące streetartu, designu czy technologii. Jesteśmy najlepsi i najwięksi na rynku, ale to nie oznacza, że możemy stać w miejscu. Przez ten okres witryna praktycznie się nie zmieniła, zatem najwyższa pora dopasować się do potrzeb rynku.

Jak zapewne wiecie lubimy minimalizmy, w tej kwestii nic się nie zmieniło. Projekt strony jest nadal ultra czysty i prosty. Tło pozostało białe, a logo to samo, zmieniło się tylko jego umiejscowienie.

„Wygląd i układ strony będzie się teraz automatycznie dostosowywał do urządzenia, np. smartfona lub tabletu.”

Zatem co zmieniło się najbardziej? Ano wielkość kolumny z wpisami, a po wejściu w dany news widzimy większe zdjęcia. Druga kwestia, od której powinniśmy w sumie zacząć to coś co ładnie się nazywa Responsive Web Design – technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. na smartfonach czy tabletach.

Kolejną zmianą jest kwestia przewijania strony, a raczej dodatkowych możliwości, czyli chwili zejścia na dół pojawia się minimalne menu przypięte do góry strony tak jakby na stałe. Przejście pomiędzy kolejnymi stronami wpisów też jest łatwiejsze, wystarczy kliknąć „zobacz więcej” i bez przejścia na kolejną stronę ładuje się kolejna porcja nowości.

„Nie chcemy jednak robić rewolucji, te zmiany to raczej ewolucja”

Ostatnia widoczna zmiana to wprowadzenie systemu ocen, każdy z Was będzie miał przyjemność i możliwość oceny prezentowanych nowości!! Wystarczy zejść na dół danego wpisu i ocenić klikając w wybraną ilość gwiazdek, jedna to kiepska nowość, pięć gwiazdek to petarda. Wyniki widzimy na miniaturkach na stronie głównej. Teraz jeszcze bardziej będziecie mogli wyrażać swoje zdanie na temat danej nowości, nie tylko w komentarzach na naszym profilu na Facebooku.

To jednak nie koniec nowości, planujemy wprowadzić jeszcze kilka różnych udogodnień, ale to z czasem. Nie chcemy jednak robić rewolucji, te zmiany to raczej ewolucja. Powoli, małymi kroczkami.

Zmieni się też kwestia merytoryczna, chcemy wprowadzić szeregu artykułów z historią, ciekawostkami czy kwestiami technicznymi na temat butów oraz ciuchów. Celem jest przedstawienie naszej zajawki, a nie tylko smarowanie wpisu za wpisem, serwowanie Wam samych nowości.

Na koniec chciałbym Wam wszystkim i każdemu z osobna podziękować, że jesteście z nami już tyle lat. Codziennie napędzacie nas do działania!

Nowe The Illest1 Nowe The Illest2 Nowe The Illest3

Nowe The Illest4 Nowe The Illest5

 

Reklama
air jordan