Za nami pierwsze zwiastuny filmowej ekranizacji Księgi Dżungli a teraz marka Reebok Classic wypuszcza do sieci najnowszą kolorystykę modelu Insta Pump Fury, która inspirowana jest wyżej wspomnianym tytułem. Samo zestawienie barw otrzymało tytuł Kaa i jest to nawiązanie do bohatera epizodycznego węża o imieniu Kaa.

Dlatego też w tym przypadku na cholewce zobaczymy wzór imitujący skórę węża. Umieszczono go bocznych panelach, toeboxie oraz języku i pięcie a do tego dochodzi jeszcze dominująca szara barwa. Natomiast uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa oraz świetny brelok w kształcie pytona!

Poniższe buty możecie kupić już na oficjalnej stronie internetowej sklepu Sneaker Politics.

Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_1 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_2 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_3 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_4 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_5 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_6 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_8 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_9 Reebok_Instapump_Fury_Og_Disney_Snake_Sneaker_Politics_Hypebeast_10

Reklama
air jordan