- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersthisisneverthat jako pierwsi wydadzą kolaboracyjne New Balance 2002R

thisisneverthat jako pierwsi wydadzą kolaboracyjne New Balance 2002R

Zaledwie kilka dni temu na sklepowe półki przywrócono model New Balance 2002R w odnowionej i unowocześnionej formie, a już w drodze mamy kolaboracyjny projekt. Przed Wami zestaw z dwoma kolorystykami zaprojektowany przez ekipę thisisneverthat.

Południowokoreańską firmę możecie kojarzyć z prezentowanych przez nas kolekcji. Natomiast same strony tego przedsięwzięcia też nie są sobie obce. Wystarczy tu wspomnieć ich wspólne projekty tegorocznych New Balance 827 czy zeszłorocznych New Balance 997 “PFU II”.

Dziś na warsztat biorę biegówki z 2010 roku, które mają odnowioną w tym roku podeszwę, która może Wam przywodzić na myśl tą z modelu NB860. Na sklepowe półki wjadą dwa warianty kolorystyczne. Pierwszy z nich będzie bazował w dużej mierze na kolorze szarym, a w jego towarzystwie zobaczymy kolor niebieski na pięcie i czarny na wspomnianej podeszwie. Natomiast wariant numer dwa to odcienie bieli i delikatnie pożółkła siateczkowa konstrukcja oraz podeszwa. W tym przypadku kolor czarny występuje jedynie w roli akcentów jak wyściółka czy boczna eNka.

Z butami Bew Balance x thisisneverthat zapoznacie się nie tylko poprzez poniższe fotografie, ale również poprzez dołączone powyżej klimatyczne video.

Jeśli chodzi o dostępność, to bohaterzy tego wpisu, czyli buty thisisneverthat x Bew Balance 2002R będą do kupienia już 21 września bieżącego roku.

thisisneverthat x Bew Balance 2002R 1 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 2 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 3 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 4 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 5 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 7 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 8 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 6 thisisneverthat x Bew Balance 2002R 9

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: