- Reklama -NikeNike

To już oficjalne – powracają adidas Yeezy!

To już oficjalne! adidas ogłosił, że rozpocznie sprzedaż niektórych pozostałych produktów adidas YEEZY, których pierwsza premiera nastąpi na początku czerwca bieżącego roku.

Wydanie sylwetek stworzonych przy udziale Kanyego Westa będzie oznaczać, że produkty będą dostępne dla konsumentów po raz pierwszy od czasu, gdy adidas zakończył współpracę z YEEZY w październiku 2022 r. Obecnie rozważane są dodatkowe wydania istniejących zapasów, ale termin nie jest jeszcze ustalony.

Dyrektor generalny adidas, Bjørn Gulden, powiedział:

„Po dokładnym rozważeniu zdecydowaliśmy się rozpocząć wypuszczanie niektórych pozostałych produktów adidas YEEZY. Sprzedaż i darowizny były preferowaną opcją wśród wszystkich organizacji i interesariuszy, z którymi rozmawialiśmy. Uważamy, że jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ szanuje stworzone projekty i produkowane buty, działa dla naszych ludzi, rozwiązuje problem z zapasami i będzie miało pozytywny wpływ na nasze społeczności.

W sporcie i społeczeństwie nie ma miejsca na jakąkolwiek nienawiść i pozostajemy zaangażowani w walkę z nią”.

Szereg istniejących projektów będzie dostępnych wyłącznie na stronie internetowej marki i w aplikacji adidas CONFIRMED. Premiera ustawiona jest na 1 czerwca 2023 roku.

Znaczna kwota ze sprzedaży zostanie przekazana wybranym organizacjom działającym na rzecz zwalczania dyskryminacji i nienawiści, w tym rasizmu i antysemityzmu. Należą do nich między innymi Anti-Defamation League (ADL) oraz Philonise & Keeta Floyd Institute for Social Change.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: