- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSztukaStreet ArtOto Todd James i jego wystawa "Nature's Candy" w Tokio

Oto Todd James i jego wystawa „Nature’s Candy” w Tokio

Todd James całkiem niedawno otworzył swoją nową wystawę zatytułowaną Nature’s Candy, która odbywa się w NANZUKA w Tokio w Japonii. Zapewne zdecydowana większość z Was się tam teraz nie wybiera, więc poniżej zamieszczamy zestaw fotografii.

Wystawa Nature’s Candy jest trzecią wystawą artysty w tej galerii, ale przedstawia zupełnie nowe i świeże prace, które zahaczają o korzenie artysty wywodzące się z graffiti. Oprócz kolorowych kreskówkowych postaci zobaczymy tu również wyniki odkrywania przez Jamesa przestrzeni wewnętrznych, które przedstawiają interesującą grę z perspektywy osoby postronnej.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaproszenie Was do sprawdzenia poniżej załączonych fotografii z wystawy Todd James „Nature’s Candy” z Tokio.

Todd James Natures Candy tokyo-1 Todd James Natures Candy tokyo-2 Todd James Natures Candy tokyo-3 Todd James Natures Candy tokyo-4 Todd James Natures Candy tokyo-5 Todd James Natures Candy tokyo-6 Todd James Natures Candy tokyo-7 Todd James Natures Candy tokyo-8 Todd James Natures Candy tokyo-9

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: