- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Todd Snyder wydaje okazjonalne New Balance 992 „10th Anniversary”

Przed Wami okazjonalne wydanie butów Todd Snyder x New Balance 992 „10th Anniversary”, które powstało przy okazji celebrowania 10 lecia działalności w branży.

Todd Snyder założył markę w 2011 roku i od samego początku swoją miłość do Nowego Jorku wpisywał w DNA brandu, redefiniując sposób, w jaki współcześni amerykańscy mężczyźni mogą prezentować się światu w stylowy, nieoczekiwany sposób.

Od szytego na miarę krawiectwa po innowacyjne kolekcje kapsułowe, kreacje Todda pokazują, że dobry styl może być osiągalny i dostępny, a nawet zabawny.

Snyder znajduje się w czołówce branży modowej i zawsze szuka nieoczekiwanych sposobów przekraczania granic kreatywności, co widać w innowacyjnych kolekcjach kapsułowych i projektach z limitowanych edycji z takimi markami, jak Champion, Timex, Moscot, Moby’s, a także FJ Company i New Balance. Właśnie temu ostatniemu poświęcamy ten wpis.

Jego wybór padł na jedną z najpopularniejszych sylwetek amerykańskiego producenta sportowego obuwia. Chodzi oczywiście o New Balance 992.

„Nowy Jork i jego panorama były dla mnie od dawna inspiracją, a szarość była od początku charakterystycznym kolorem w naszych projektach. Tak więc na naszą 10-tą rocznicę chciałem stworzyć wyjątkową wersję NB992, która byłaby jak ulubiony pokój w drapaczu chmur, rodzajem dżentelmeńskiej biblioteki – z kanapą, półkami na książki, kominkiem i wózkiem barowym” – mówi Synder.

Zatem obie wspomniane strony tego przedsięwzięcia wspólnie uchwyciły ten luksus w odcieniach szarości z siateczki i zamszu, z elegancką, garbowaną roślinnie skórą przykrywającą oczka na sznurówki i zapiętkę. Wisienką na torcie są stemple „2011” i „2021” umieszczone na tyle cholewki, aby jeszcze bardziej uczcić ten niesamowity kamień milowy jakim jest 10-lecie działalności. Całość postawiono na biało szarej podeszwie.

Premiera butów Todd Snyder x New Balance992 “10th Anniversary” ustawiona jest na 1 grudnia bieżącego roku. Oczywiście buty znajdziecie na stronie internetowej amerykańskiej marki.

Todd Snyder x New Balance 992 10th Anniversary 1 Todd Snyder x New Balance 992 10th Anniversary 2 Todd Snyder x New Balance 992 10th Anniversary 3 Todd Snyder x New Balance 992 10th Anniversary 4

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: