Kolejny tydzień przynosi nam kolejne świeże propozycje w zaprzyjaźnionym sklepie Sneaker Studio. Oto ich trzy najlepsze nowości.

Ranking otwiera Nike Roshe One Hyperfuse BR w kolorystyce która na pierwszy rzut oka bardzo przypomina pierwsze wydanie Roshe Run – (tak brzmiała pierwotna nazwa tego modelu) w kolorystyce Iguana/Black – 2012 rok.

Być może niegasnąca popularność Roshe zainspirowała projektantów do takiego zabiegu, że po 4 latach od premiery serwują nową, ulepszoną wersję. Czynnikiem który nasuwa Nam takie wnioski jest przede wszystkim kolorystyka, a dokładnie odcień zieleni jakiego użyto – odpowiednio Iguana z 2012 i prezentowane Medium Olive (kwiecień 2016)!

Cholewka którą w całości pokryto tym kolorem wykonano z przewiewnej siateczki w technologii Breathe, jej zadaniem jest zapewnienie maksymalnego komfortu i przewiewności w letnie upały. Kluczową zmianą jest zastosowanie technologii hyperfuse w okolicy wiązania oraz na swooshu! Całość projektu zamyka biała, charakterystyczna dla modelu podeszwa.

Sprawdź czy jest Twój rozmiar w sklepie Sneaker Studio!

833125 200 c roshe one

Kolejną pozycją godną uwagi są przearanżowane z okazji jubileuszu XX-lecia New Balance 580. Pikanterii dodaje fakt, iż pierwotna premiera z 1996 roku miała miejsce tylko w Japonii, a 580-ki były projektowane z założenia jako buty lifestylowe, typowo miejskie!

Cholewka w swojej pierwotnej oryginalnej wersji to połączenie zamszu i materiałów syntetycznych w celu maksymalnego komfortu, przewiewności oraz trwałości. Wznowienie modelu New Balance 580 nieznacznie różni się od oryginału z ’96. Główne różnice dotyczą zmiany technologii: system ROLLBAR zastąpiła lżejsza o 30% pianka REVlite, zmian kosmetycznych cholewki w postaci inaczej przeszytych paneli bocznych, różnic w wysokości kołnierza, czy na zmienionej podeszwie kończąc, przypominającej tą w modelu NB999.

Edycja Deconstructed to reinterpretacja pierwotnego kształtu modelu 580. Zastosowany efekt polega na celowym usunięciu wypełnienia z kołnierza buta i zastąpieniu go zintegrowaną neoprenową skarpetą, zamianie tradycyjnych materiałów na wysokiej jakości zamsz z licznymi perforacjami oraz zastąpienie części szwów imitującymi je tłoczeniami. Dopełniające całość detale to prawdziwa wisienka na torcie! Kontrastowy parciany chwyt w tylnej części buta, czy jasna skórzana metka z brandingiem NB, nadają im nowy, ciekawy look.

Buty są już do kupienia pod tym linkiem.

nb580 MRT580DR d 580

Ranking zamyka adidas Tubular Nova Primeknit, jest to jeden z wielu nowych modeli w rodzinie Tubular, zainspirowany futurystycznym wyglądem kultowych biegówek o tej samej nazwie z 1993.

Bazą nowego projektu stała się inspirowana samochodową oponą, cylindryczna podeszwa z pianki EVA, wzorowana na oryginale z lat 90-tych!

Cholewka o zadziornym, agresywnym wyglądzie wykonana jest z wytrzymałej, tkanej przędzy Primeknit, która mocno wpisuje się w obecne trendy uliczne. Technologia ta mocno redukuje wagę zwiększając komfort, a wykonano ją tak by imitowała poszczególne elementy i panele buta. Adidas Tubular Nova Primieknit obok popularnych adidas NMD to idealny wybór dla współczesnego„ulicznego nomada”!

Spraw sobie parę w Sneaker Studio.

tubular nova tubular

Reklama
air jordan