Przed Wami kolejna odsłona cyklu Top 3 krakowskiego butiku SneakerStudio. Ekipa sklepu wytypowała najciekawsze pozycje ze swojej ciągle poszerzającej się oferty. Tym razem postawili na niecodzienne materiały oraz edycje znanych klasyków.

Ranking otwiera zestawienie dwóch klasycznych modeli retro z linii Air Max , mianowicie Air Max BW oraz Air Max 95. Buty doskonale już kojarzone przez większość świadomych klientów, lecz tym razem amerykańscy projektanci postanowili obie sylwetki pokryć rożnymi rodzajami denimu i płótna. Zabieg niezmiernie rzadki i nie dla każdego, co dodatkowo podkręca atmosferę wokół obu wariantów. Jako że w przeszłości występowały już „jeansowe epizody”, niemniej aktualny Denim Pack od Nike zgoła różni się od poprzedników. Każdy skrawek popularnego płótna ma inną fakturę, co finalnie daje bardzo zacny efekt, stając się nie lada gratką dla koneserów posiadających wcześniejsze edycje innych jeansowych modeli ! My jesteśmy na tak, całość do sprawdzenia pod tym linkiem.

IMG_5606 IMG_5604 IMG_5541 IMG_5544 IMG_5545

 

Przenieśmy się do naszych zachodnich sąsiadów, gdzie adidas Originals nie próżnuje i po niedawnym wznowieniu kolaboracji adidas Clima Cool 1 z Coca Cola, serwuje Nam kolejną, srebrną kolorystykę. My ochrzciliśmy ją roboczo „Cola Light”, za sprawą nowej kolorystyki która bardzo nawiązuje do srebrnej puszki tego popularnego napoju. Podobnie jak w czerwonym pierwowzorze projektanci zadbali o złote pudło z logiem obu marek i charakterystycznym detalem w postaci napisu „Coca Cola” z tyłu tuż nad pietą. Dla podgrzania atmosfery dodamy, że jest to kolekcja limitowana, a niemiecki producent ma w zanadrzu jeszcze trzecią alternatywną kolorystykę, której tez nadaliśmy kryptonim -„Cola Zero”.

Sprawdźcie czy Wasze rozmiary są jeszcze dostępne pod tym linkiem.

IMG_5736 IMG_5743 IMG_5745._small_jpg IMG_5753 IMG_5751

Nasze trzy propozycje zamyka damska edycja ikonicznych Air Force 1 Low w bardzo entuzjastycznie przyjętym wydaniu Flyknit ! Nike bardzo sprytnie zaadaptował tkaną technologię, która wywołała dużą rewolucję w branży biegowej, na koszykarski klasyk z początku lat 80-tych. Uptowns w wersji Flyknit zyskał nowe życie, stał się lżejszy, bardziej dynamiczny i przewiewny niż kiedykolwiek. Reinterpretowano również „erforsową platformę” którą mocno uwspółcześniono, zachowując jednak jej oldschoolowy charakter. Naszą uwagę jednak najbardziej przykuwa kolorystyka – “Radiant Emerald”, która sprawie wrażenie multikolorowej. Dziewczyny spieszcie się, bo rozmiary znikają w błyskawicznym tempie. Przejdź do sklepu SneakerStudio.

IMG_5717jpg-small- IMG_5722jpg-small- IMG_5723jpg-small-

Reklama
air jordan