- Reklama -NikeNike
Strona głównaReklamaTOP3 NOWOŚCI W SNEAKERSTUDIO #20

TOP3 NOWOŚCI W SNEAKERSTUDIO #20

To już okrągłe, 20-ste zestawienie najlepszych nowości w zaprzyjaźnionym butiku, SneakerStudio. Jak każdorazowo ekipa sklepu typuje najlepsze kąski jakie zawitały do Krakowa. Poniżej zestawienie swoistego rankingu TOP 3.

Stawkę otwiera mająca niedawno premierę, nowość spod znaku koniczyny, adidas Originals Equipment Support Adv. Wydanie na tyle gorące, że znika zaraz po dostawie w większości europejskich sklepów. Bazą do powstania reinterpretacji została znana biegowa ikona z serii Equipment – EQT Support, z genezą w 1993 roku. Niemieccy projektanci postanowili odświeżyć doskonale znaną sylwetkę oraz odrobine ja uwspółcześnić. Mamy zatem bardziej zadziorną bryłę buta, wykonaną z przewiewnej siateczki, kombinacji materiałów syntetycznych oraz charakterystycznego dla pierwowzoru oraz całej linii, zielonego odcienia – Sub Green S13. Całość została mocno uwspółcześniona przy zachowaniu charakterystycznych detali jak ruchome, tekstylne 3 paski stabilizujące czy tylny stabilizator zintegrowany z systemem wiązania. My jesteśmy mocno na tak i zapraszamy do bliższego zapoznania się z nimi pod tym linkiem.

IMG_2876

Z Europy przenosimy się za Ocean, by zaprezentować kolejny mariaż starej i nowej szkoły, New Balance 580 „Jacquard Pack”. Na warsztat wzięliśmy jedną z dwóch kolorystyk-Navy/White(granatowo-białą). Projekt powstał z okazji jubileuszu 20-lecia modelu, który pierwotnie stworzono tylko na rynek Japoński! Buty do dzisiaj owiane są sporą tajemnicą, gdyż przy okazji były pierwszym projektem typowo miejskim, a nie wyczynowym.

Mocno pożądane wśród kolekcjonerów i wszelakich „freaków” doczekały się nowej interpretacji, gdzie tradycyjne, klasyczne materiały ustąpiły pierwszeństwa najnowocześniejszym technologiom. Zasadniczej zmianie uległa cholewa w całości zastąpiona materiałem tekstylnym, Jacquard oraz kombinacji materiałów syntetycznych, przy jednoczesnym zachowaniu swojej klasycznej bryły. Jest to swoistego rodzaju bardzo subtelny zabieg, dający finalnie ciekawy efekt gradientu-granatu w szarość. Podeszwa pozostała bez zmian i nadano jej biały, klasyczny kolor.

Możecie podejrzeć je na stronie SneakerStudio.

7N5A6593 IMG_2855-110432am

Wracamy na stary kontynent i kolejną propozycję od trzech pasków, adidas Originals Stan Smith „999 Noble Metals Pack”! My nadaliśmy temu wydaniu kryptonim 24K !

Niemiecka marka zaprosiła do współpracy znakomitą niemiecką firmę jubilerską Eytzinger, z tradycją złotniczą od roku 1897, a my postawiliśmy na tenisowe ikony Stan Smith wchodzące w skład paczki, które od kilku sezonów królują na ulicach światowych metropolii.

Z okazji zbliżających się letnich igrzysk w Rio, projektanci postanowili ten fakt podkreślić, ozdabiając złotem charakterystyczny zapiętek i metkę na języku, nadając im bardzo ekskluzywny charakter. Baza pozostała biała, a całość wykonano z najwyższej jakości skór zarówno na zewnątrz jak i w środku buta. Skórzane są cholewa, jak i wyściółka oraz wkładka, a całość mocno nawiązuje do trofeum olimpijskiego. Do butów dołączony jest certyfikat jubilerski z krótką notką na temat marki !

Buty w rozmiarach damskich oraz męskich są jeszcze dostępne pod linkiem.

7N5A6818 7N5A6822 7N5A6824 IMG_2886-053958pm

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: