Przed Wami już piąta prezentacja nowości od polskiego sklepu Sneaker Studio, a dokładniej ich trzech topowych pozycji.

Dla jednych Wheat, dla innych Flax, trzeci nazywają to miodem. Co kraj to obyczaj. Projektanci Nike biorąc przykład z klasyki Timberlanda zabarwili całą cholewkę w motyw miodu. Całość pokrywa jednolita skóra bez siateczki i innych udziwnień. Typowa zima nieprawdaż? Linia Winter Premium to odzwierciedlenie pierwotnego kształtu, z zastosowaniem najwyższej jakości skóry naturalnej. Modele należące do tej serii zostały wyposażone w podeszwę o bardziej dynamicznym bieżniku, który świetnie poradzi sobie na śliskich i mokrych nawierzchniach. Do kupienia pod tym linkiem.

Od lat 80-tych nieustannie nie tracą na popularności. Przyciągają zagorzałych sceptyków butów retro i zaskakują swoich fanów. Tym razem w wersji premium w całości z czarnego zamszu najwyższej jakości. Znak rozpoznawczy, czyli muszla została wykonana z przydymionego lśniącego metalu, co nadało elitarny charakter. Sprawdź czy jest Twój rozmiar w sklepie.

Reebok lubi rozkopywać starocie i zawsze im to wychodziło na dobre. Stare rzeczy z czasem stają się tylko lepsze. Przed wami Reebok Classic Leather PN w wersji White. Klasyczny model udoskonalony poprzez pokrycie całości skórą najwyższej jakości w kolorze białym , wnętrze wzbogacone skórą w kolorze brązowym, co nadało nutkę vintage. Wytłoczone logo producenta dodaje smaczku i wzbogaca całość o detale jakich mało. Buty dostaniecie w sklepie Sneaker Studio.

IMG_0093jpg-small-

S75056 adidas_superstar_80s_metal_toe_w_s75056_5 IMG_9451 IMG_9446jpgsmall

 

Reklama
air jordan