Po krótkiej przerwie wracamy z trzema najlepszymi nowościami od ekipy Sneaker Studio. Zerknijcie zatem poniżej i sami oceńcie to co wybrali. Mamy coś jeszcze! Ekipa SneakerStudio przygotowała specjalnie dla Was rabat 5% na całą markę Puma! Kod ważny do końca lutego 2016. Kod „ALIFE” wpisujcie w koszyku zamówienia.

Kolejny kreatywny twór Pumy i Alife, czyli nowa wersja butów Puma R698. W tegorocznej kolekcji nie zrezygnowali z idealnie dobranych kolorów tworzących kiksy, którym ciężko się oprzeć. Autorzy inspirowali się stylowymi blokami na Lower East Side. Całość dopieszczają akcenty w postaci nazwy nowojorskiej marki na języku i na całej wyściółce. Dostępne w polskim sklepie SneakerStudio.

Drugą propozycją jest nowy pakiet od Pumy o nazwie Roxx. Projektanci postawili tu na zamszową czerń z grafiką marmuru na toeboxie. Nakrapiana podeszwa uzupełnia całość, i sprawia że sneakersy są wyjątkowe. ROXX! Znajdziecie pod tym linkiem.

Rzutem na taśmę, tegoroczny eksperyment Pumy. Nie dość, że BOG’i w zamszu to jeszcze innowacyjna podeszwa Ignite. Poszaleli po całości. Według nas poruszą niejedne gusta. Cała paczka składa się z trzech kolorów – beżu, czerni i szarości. Znajdziecie je w SneakerStudio.

360749 01 b

360857 01 360857 01 b 361585 02 c 361585 02 b

Reklama
air jordan