Na koniec tygodnia mamy dla Was dziewiątą już odsłonę serii prezentującej top 3 nowości z polskiego sklepu Sneaker Studio. Co tu znajdziemy? Sprawdzajcie poniżej.

Kolejna udana kolekcja od Pumy i Alife składająca się z ponadczasowych States, kultowych BOG’ów, oraz  klasycznych R698.

States wyglądają nieziemsko, gruby nubuk i akcent z fakturą skóry węża koralowego sprawiają, że chce się je mieć po pierwszym spojrzeniu. Wykonane z najlepszą starannością, w całości ze skóry wraz ze środkiem (co rzadko się zdarza). Sprawdź czy jest Twój rozmiar w SneakerStudo.

Kolejną propozycją są BOG’i czyli kultowe Blaze Of Glory. Wykonane z siateczki połączonej z panelami ze skóry. Użyte kolory sprawiają, że delikatnie zalatują old schoolem. Uwagę można zwrócić na nakrapianą podeszwę, oraz wytłoczone loga ALIFE na panelu bocznym toeboxa. Znajdziecie je pod tym linkiem.

Projekt Puma R698 jest najlepszym sztosikiem z całości. Cała czarna cholewka, została podkreślona delikatnymi akcentami szarości oraz czterema rombami, które są znakiem rozpoznawalnym Nowojorskiego brandu. Wyściółka w całości pokryta jest logami brandu. Podeszwa robi największą robotę, bo naprawdę dużo się na niej dzieje. Dostępne w SneakerStudio.

359799 01 b 359800 01 mmm 359800 01 b 360827 01 360827 01 b

Reklama
air jordan