Oto świeży trailer „Diablo IV” i nowa klasa „Łotrzyca”

trailer diablo iv rogue

Chociaż do premiery gry Diablo IV pozostało jeszcze trochę czasu, ale Blizzard wrzucił właśnie do sieci nowy trailer zapowiadający nową klasę o nazwie Rogue, czyli Łotrzyca.

Dołączony poniżej zwiastun Diablo 4 trwa ponad cztery minuty i przedstawia nową postać poprzez materiał fabularny. Klip pokazuje również urywki z gry i kilka sekwencji, dzięki którym możemy poznać ciut bliżej świeżą propozycję producenta.

„Klasa jest naprawdę świeża” – powiedział dyrektor gry Luis Barriga podczas niedawnego wywiadu dla Polygon. „Wzięliśmy łotra z Diablo I za punkt wyjścia dla estetyki i fantazji; wzięliśmy niektóre z naszych ulubionych elementów od innych postaci opartych na zręczności, a następnie dodaliśmy kilka nowych pomysłów, które uznaliśmy za szczególnie odpowiednie dla Łotrzycy”.

Łotrzyca to niezwykle zwinna, wszechstronna wojowniczka, która może się specjalizować w walce dystansowej lub starciach w zwarciu. Jest w stanie powalić każdego przeciwnika dzięki nasyconemu mocą orężowi. Wykonuje potężne kombinacje ciosów, a jeśli zechce, może uczynić swój arsenał jeszcze bardziej zabójczym dzięki zdradliwym truciznom i magii cienia.

Tak jak w przypadku innych profesji, gracze będą mogli wybrać płeć postaci, ale na razie pokazano jedynie żeńską wersję.

Rogue to czwarta ujawniona klasa w grze. Wcześniej poznaliśmy Druida, Czarodziejkę oraz Barbarzyńcę. Zapowiedziano, że do wyboru będziemy mieli pięć postaci, więc pozostało nam czekać na jeszcze jeden materiał.

Niestety, ale na chwilę obecną data premiery Diablo IV nie została jeszcze zakomunikowana. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego to od razu damy znać.