- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Mamy trailer nadchodzącej gry „God of War: Ragnarök”

Długowyczekiwany materiał od Sony Enterteinment oraz Santa Monica Studio został właśnie opublikowany. Przed Wami pierwszy trailer nadchodzącej gry „God of War: Ragnarök” na PlayStation 5.

Kilka lat po wydarzeniach z God of War z 2018 roku Kratos i Atreus wyruszają do Midgardu. Teraz, mając wiedzę o swoim dziedzictwie Olbrzymów, Atreus postanawia zagłębić się w swoją przeszłość i pochodzenie. Z kolei Kratos usiłuje chronić i osłaniać swojego syna przed brutalnością konfrontacji z bogami.

Oprócz nowej fabuły, nowe wydanie GoW zawiera również nowe środowiska do odkrycia i nową mechanikę. Będziecie teraz mogli odwiedzić wszystkie Dziewięć Światów zamiast poprzednich Sześciu z 2018 roku. Do tego będziecie mieć większy wybór w sposobie walki z wrogami dzięki większej elastyczności strategii walki.

Mimo to wydaje się, że Kratos wciąż jest zmuszony do ponownego podążania tą ścieżką, walcząc z dwoma głównymi wrogami gry, Freyą i Thorem. Niegdyś sprzymierzeniec, Freya poprzysięgła teraz zemstę Kratosowi za śmierć swojego syna Baldura. Natomiast Thor zajmuje podobną postawę ku pamięci swojego przyrodniego brata Lokiego i własnych synów.

Niestety, nie ma jeszcze dokładnej daty premiery God of War: Ragnarök, ale Sony twierdzi, że ukaże się ona w 2022 roku. Do tego czasu obadajcie poniższe video.

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: