- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSztukaFilmZobacz zwiastun filmu „Monster”, w którym gra Nas i A$AP Rocky

Zobacz zwiastun filmu „Monster”, w którym gra Nas i A$AP Rocky

Netflix przedstawił właśnie zwiastun świetnie zapowiadającego się filmu „Monster”, w którym swoje małe role zagrają raperzy Nas i A$AP Rocky.

Nadchodzący dramat jest oparty na powieści Waltera Deana Myersa z 1999 r. o tym samym tytule i podąża za nastolatkiem imieniem Steve Harmon (Kelvin Harrison Jr.). 17-latek jest inteligentnym, honorowym uczniem z Harlemu, który uczęszcza do elitarnego liceum i ma zamiłowanie do fotografii, ale zostaje oskarżony o morderstwo i czeka go skomplikowana walka prawna, która może go osadzić w więzieniu na resztę życie.

Pierwotnie film był zatytułowany All Rise i miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2018 roku. Za reżyserię odpowiadał Anthony Mandler, a współproducentami byli Nas oraz John Legend.

Do Harrisona Jr. odgrywającego główną rolę dołączają Jennifer Hudson jako pani Harmon, Jeffrey Wright jako pan Harmon, a także raperzy A$AP Rocky jako artysta o nazwisku William King oraz Nas jako współwięzień Harmon. Obok nich zobaczymy jeszcze takich aktorów jak John David Washington i Jharrel Jerome jako współoskarżeni Harmon, czyli Richarda „Bobo” Evans i Osvaldo Cruz.

Premiera filmu „Monster” („Potwór”) na Netflix odbędzie się już 7 maja bieżącego roku.

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: