- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleInne“Trainer Takeover” by Josh Parkin

“Trainer Takeover” by Josh Parkin

Utalentowany, angielski artysta Josh Parkin nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio mogliśmy sprawdzić jego ciekawe ilustracje, które przedstawiały w nietypowych sytuacjach buty ze stajni Nike – wówczas mogliśmy zobaczyć takie modele jak Roshe Run, Air Max 1 i 90, a także Air Force 1.

Natomiast teraz Parkin wziął na warsztat inne kultowe kicksy jak np. New Balance 1500, adidas Gazelle oraz Air Flow. W tym przypadku również będziemy mieli do czynienia z ciekawą aranżacją. Zdjęć jest dość sporo, dlatego czym prędzej się z nimi zapoznajcie, a więcej informacji znajdziecie na oficjalnym profilu Josha Parkina na Facebooku.

trainer-takeover-sneaker-illustrations trainer-takeover-sneaker-illustrations-01 trainer-takeover-sneaker-illustrations-02 trainer-takeover-sneaker-illustrations-03trainer-takeover-sneaker-illustrations-04 trainer-takeover-sneaker-illustrations-05 trainer-takeover-sneaker-illustrations-06 trainer-takeover-sneaker-illustrations-07trainer-takeover-sneaker-illustrations-09 trainer-takeover-sneaker-illustrations-10 trainer-takeover-sneaker-illustrations-11 trainer-takeover-sneaker-illustrations-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: