- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaMuzykaTravis Scott wrzuca teledysk do kawałka "Highest in the Room"

Travis Scott wrzuca teledysk do kawałka „Highest in the Room”

Po miesiącach wyczekiwań fani rapera z Houston w końcu mogą nacieszyć nie tylko ucho, ale i oczy przy kawałku „Highest in the Room”. Travis Scott wrzucił właśnie do sieci swój nowy teledysk.

Oryginalnie kawałek zadebiutował w reklamie kosmetyków Kylie Jenner i od tego czasu stał się jednym z ulubionych tracków jego fanów i pomimo tego, że raper zagrał go jedynie na kilku ostatnich koncertach. La Flame przed wydaniem teledysku podkręcał atmosfere wrzucając na swój Instagram serię graficznych ilustracji i rysunków nawiązujących do opisywanego tu tytułu. Jak się okazało były to grafiki z jego merchu oraz okładek singla (na płycie winylowej i kasecie).

Zatem odpalajcie poniższy teledysk Travis Scott „Highest in the Room” i dodajcie kawałek do swoich playlist na Spotify i Apple Music, a wspomniany merch kupicie na stronie shop.travisscott.com.

travis scott highest in the room 1 travis scott highest in the room 2 travis scott highest in the room 3 travis scott highest in the room 4 travis scott highest in the room 5 travis scott highest in the room 6 travis scott highest in the room 7 travis scott highest in the room 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: