- Reklama -Samsung
Strona główna Lifestyle Technologia Twitter wprowadza udostępnianie Tweetów na Instagram i Snapchat

Twitter wprowadza udostępnianie Tweetów na Instagram i Snapchat

Twitter, może trochę mniej popularny w kraju, ale za granicą bardzo mocny, od teraz pozwala udostępniać Tweety na Instagram i Snapchat.

Zatem jak publikować Tweety na Instagramie i Snapchacie? Każdy Tweet będzie teraz zawierał menu udostępniania, które umożliwia użytkownikom umieszczanie go w aparacie Snap Camera oraz w Stories na Instagramie. Ta ostatnia funkcja nie została jeszcze wdrożona, ale Twitter wspomniał, że będzie ją testować „w najbliższych dniach”. Wystarczy, by użytkownik dotknął ikony udostępniania i wybrał symbol np. Snapchata u dołu menu, aby utworzyć naklejkę.

Amerykański gigant ogłosił, że tweety na Snapchacie i Instagramie będą wyglądać podobnie do tego, do czego użytkownicy są już przyzwyczajeni na oryginalnej platformie. W przeciwieństwie do zwykłego zrzutu ekranu – udostępnione reposty będą również prowadziły do oryginalnego Tweeta na Twitterze.

Nowe aktualizacje firmy to strategiczny krok w zapewnianiu platformie większej ekspozycji i dostępności dla szerszej grupy demograficznej.

Najpierw nowe opcje z zakresu współdzielenia tweetów pojawi się w aplikacji Twittera na iOS. Z czasem nowość pojawi się także w wersji na Androida.

Zatem jeśli chciecie udostępnić nasze Tweety z @theillestpl to z góry dziękujemy!

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: