- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersDuet Undefeated x Converse wypuszczają kolejne wersje butów z programu Fundamentals

Duet Undefeated x Converse wypuszczają kolejne wersje butów z programu Fundamentals

Osoby, które stoją za stworzeniem zespołu projektantów na linii Undefeated x Converse po kilku miesiącach powracają do programu Fundamentals. Na potrzeby sezonu wiosennego serwują nam kolejne dwie wersje kolorystyczne butów Converse Chuck 70 High. Zapoznacie się z nimi poprzez dołączone fotografie.

Na wstępie przypomnimy czy jest program „Fundamentals”. Będzie to kuracja absolutnych podstaw i klasyków, subtelnie przedefiniowanych przez obiektyw UNDFTD.

Naszym bohaterem jest klasyczna wysoka sylwetka Chucków. To co wyróżnia nadchodzące warianty to przede wszystkim kolor niebieski. Został on wykorzystany w formie paska na zakończenie podeszwy oraz na 5 Strike Logo Undefeated umieszczonym na jej boku. Dodatkowym smaczkiem jest Blank, czyli czysta okrągła naszywka z boku kostki, na której zazwyczaj mamy logotyp amerykańskiej marki. Kropką nad i jest napis z nazwą kalifornijskiego brandu umieszczony na tyle buta oraz aluminiowe oczka na sznurówki.

Na potrzebę nadchodzących tygodni zostaną wypuszczone dwie wersje kolorystyczne, w czerni oraz w przytłumionej, brudnej bieli. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Według zapowiedzi prezentowane buty Undefeated x Converse Chuck 70 High z programu Fundamentals pojawią się w ich sklepie online już 19 lutego.

undefeated x converse chuck 70 high fundamentals ss21 1 undefeated x converse chuck 70 high fundamentals ss21 2 undefeated x converse chuck 70 high fundamentals ss21 3

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: