- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto nowe Undefeated x Nike Air Max 90 "Black / Blue Fury"

Oto nowe Undefeated x Nike Air Max 90 „Black / Blue Fury”

Na początku września Angelo Baque (Awake NY) stworzył dla kolaboracji Undefeated x Nike lookbook prezentujący nowe wersje butów Air Max 90. Na tamtejszych fotografiach pośród nowości można było znaleźć wersję „Black / Blue Fury”, której poświęcamy ten wpis.

Poniżej umieszczamy nie tylko ich oficjalne zdjęcia oraz podajemy pierwsze szczegóły premiery.

Na pierwszy rzut oka projekt nie jest jakoś zbytnio rozbudowany i przełomowy, ale niech Was to nie zmyli. Eddie Cruz i James Bond z kalifornijskiej marki UNDFTD postanowili wprowadzić subtelne zmiany, które wyróżnią to wydanie na tle innych. Buty są stonowane i zarazem niezwykłe.

Po pierwsze cholewka butów wykonana jest ze skóry, która zastąpiła między innymi zamsz i siateczkę. W naszym przykładzie została ona zabarwiona na czarno. Dla przełamania wprowadzono błękitne akcenty na cholewce oraz na podeszwie. Kolejnym ciekawym zabiegiem jest rezygnacja z bocznego brandingu z napisem Air Max umieszczanym na mudguardzie tuż nad okienkiem w podeszwie. W zastępstwie brandingu wprowadzono dodatkowy pas idący bezpośrednio nad mudguardem, który może przywodzić Wam na myśl inny model z tej serii – Air Max BW Classic. Wisienką na torcie zdaje się być etykieta na zapiętce z logotypem UNDFTD 5 Strike Logo, który pojawia się również na wkładkach. Z kolei na lacelocku przy sznurówkach umieszczono napis z nazwą kalifornijskiego brandu.

Buty z kolaboracji UNDFTD x Nike powinny pojawić się w sprzedaży już 30 grudnia bieżącego roku. Będą osiągalne w oficjalnym sklepie Nike.

Undefeated x Nike Air Max 90
Black / Blue Fury
CJ7197-002
30 Grudzień 2019

Undefeated x Nike Air Max 90 Black Blue Fury CJ7197-002 1

Undefeated x Nike Air Max 90 Black Blue Fury CJ7197-002 Undefeated x Nike Air Max 90 Black Blue Fury CJ7197-002 2 Undefeated x Nike Air Max 90 Black Blue Fury CJ7197-002 3 Undefeated x Nike Air Max 90 Black Blue Fury CJ7197-002 4 Undefeated x Nike Air Max 90 Black Blue Fury CJ7197-002 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: