- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearUndercover w ramach programu „Mad Archives” wydaje kolekcję „Guruguru”

Undercover w ramach programu „Mad Archives” wydaje kolekcję „Guruguru”

Japoński brand Undercover, za którym stoi Jun Takahashi, daje szansę swoim fanom przenieść się w czasie za sprawą programu Mad Archives. Dziś sięgnięto do sezonu Jesień / Zima 2006 roku i przywrócono poniżej zaprezentowaną kolekcję.

Mowa o zestawie propozycji, które wykorzystują jedno z głównych haseł z tamtego okresu, mianowicie „GURUGURU”, które trafia na zwykłe rzeczy, w tym bluzy z kapturem, koszulki i torby z materiału. Każda z wymienionych pozycji pojawi się w dwóch opcjach kolorystycznych: czarnej oraz białej. Wykorzystano na nich grafikę w kontrastowym kolorze, przedstawiającą pluszowego misia cyklopa trzymającego innego pluszaka, a dodatkowo wprowadzono „wirujący” efekt.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami kolekcji Undercover Mad Archives „GURUGURU” i jeśli będziecie chcieli coś kupić to wpadajcie do internetowego sklepu japońskiej marki. Ceny ustawione są na poziomie około 277 Euro za bluzę, 123 Euro za t-shirt, z kolei za torbę przyjdzie Wam zapłacić 86 Euro.

undercover mad archives guruguru 1 undercover mad archives guruguru 2 undercover mad archives guruguru 3 undercover mad archives guruguru 4 undercover mad archives guruguru 5 undercover mad archives guruguru 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: