- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersDuet UNDERCOVER x Dr Martens projektuje nową wersję butów „1460 Remastered”

Duet UNDERCOVER x Dr Martens projektuje nową wersję butów „1460 Remastered”

Na ekranach Waszych urządzeń pojawia się właśnie limitowana wersja butów 1460 Remastered zaprojektowana przez duet UNDERCOVER x Dr Martens.

Aby uczcić 60 rocznicę powstania modelu Dr Martens 1460, marka zaprosiła szereg projektantów i twórców jak chociażby BAPE, BEAMS czy Raf Simons i Yohji Yamamoto do zaprojektowania modelu na swój styl i dodania własnych elementów estetycznych do charakterystycznej bryły. Jak do tej pory co miesiąc doświadczaliśmy nowej edycji, z kolei jako piąta odsłona serii pojawia się wersja zaprojektowana przez Juna Takahashi’ego z UNDERCOVER.

Niezastąpiony Takahashi zdecydował, że cała konstrukcja cholewki będzie opierała się na sztruksie zabarwionym na czarno. Dodatkowym smaczkiem w projekcie są umieszczone na toeboxie litery S oraz N, które odnoszą się do hasła Spiritual Noise używanego przez japońską markę. To jednak nie koniec, ponieważ na zapiętce widzimy pętelkę ze złotymi napisami, a wkładki pokryto niedawno zaprojektowanym wzorem w kolorowe kwiaty. Całość została osadzona na spokojnej czarnej podeszwie ze złotym przeszyciem.

Na korzyść tego przedsięwzięcia przemawia również fakt, że buty zostały wyprodukowane w ich oryginalnej brytyjskiej fabryce w Northamptonshire. Oczywiście buty stworzono z wysokiej klasy materiałów z nienagannym wykończeniem i dbałością o szczegóły.

Do czasu premiery butów UNDERCOVER x Dr Martens 1460 Remastered, która ma się odbyć już 23 maja w internetowym sklepie Dr Martens i u partnerów marki, na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

UNDERCOVER x Dr Martens 1460 Remastered Boot 1 UNDERCOVER x Dr Martens 1460 Remastered Boot 2 UNDERCOVER x Dr Martens 1460 Remastered Boot 3

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: