- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaUNDERWÄÄR z debiutancką kolekcją skarpet!

UNDERWÄÄR z debiutancką kolekcją skarpet!

Dzisiaj mamy okazję zaprezentować Wam nowopowstałą markę UNDERWÄÄR, która na co dzień stacjonuje w naszej pięknej stolicy. W tym newsie skupimy się na debiutanckiej kolekcji, opierającej się na tematycznych skarpetach z autorską panoramą stolicy.

Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki produktów, warto dodać, że wszystkie skarpetki cechuje dbałość o detale a głównymi atutami jest przede wszystkim sportowy fason, uliczny design i porządne wykonanie. Skarpety projektowane i dziergane są w Polsce a każda parka dodatkowo jest starannie zawinięta i zamknięta w stylizowaną tubę z klasycznym logo brandu. Całość stanowi produkt, który sprawdza się w różnorodnych i wymagających, miejskich warunkach.

W skład tego debiutanckiego zestawu wchodzi 8 wzorów w 10 wersjach kolorystycznych: CLASSIC (2x), INMATE, SUPPORTER (2x), PINK, PIANIST, GIRL, SMOKER, 90’s (w drodze!). Ponadto model z różowymi akcentami jest dostępny tylko w damskiej wersji.

Każda z wymienionych par nawiązuje do różnych aspektów życia w Warszawie, co zresztą przekłada się na kolory, napisy i drobne detale. Czasem powiązania z poszczególnymi nazwami są dosłowne, czasem luźniejsze i można je czytać na wiele sposobów. Dzięki temu zabiegowi raczej każdy znajdzie coś dla siebie albo znajomego a tuba z pewnością ułatwi wręczenie skarpet.

Skarpety UNDERWÄÄR to towar dedykowany dla miejscowych, ale przystosowany do tego, by bez wstydu wyjść poza rogatki miasta, w tym do gości wizytujących stolicę, a jeśli jesteście zainteresowani tymi produktami to koniecznie wpadajcie na oficjalną stronę internetową UNDERWÄÄR lub badajcie ich konta w social-media: Facebook & Instagram. Zapraszamy!

UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet1 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet2 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet3 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet4 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet5 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet6 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet7 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet8 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet9 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet10 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet11 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet12 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet13 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet14 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet15 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet16 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet17 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet18 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet19 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet20 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet21 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet22 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet23 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet24 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet25 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet26 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet27 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet28 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet29 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet30 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet31 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet32 UNDERWÄÄR z debiutancka kolekcja skarpet33

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: