- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Helmut Lang i UNIQLO wypuszczają wspólną kolekcję jeansowych spodni

Zespół projektantów utworzony na linii UNIQLO x Helmut Lang już niedługo wyśle na sklepowe półki mini kolekcję jeansowych spodni, z którymi zapoznacie się poprzez ten wpis.

Austriacka marka, której początki datuje się na 1986 rok, znany jest z minimalistycznych, czasami wręcz poważnych projektów.

Przyjaźń pomiędzy austriacką marką, a japońskim brandem sięga aż 2014 roku. Ówczesny dyrektor kreatywny Alexandre Plokohov, współpracował z japońskim gigantem odzieżowym nad szeregiem wygodnych dresów.

Tym razem przedmiotem ich wspólnego przedsięwzięcia są jeansowe spodnie o klasycznym kroju (Classic Cut Jeans), które pierwszy raz zostały przedstawione światu w kolekcji wiosna / lato 1997.

Pary, które już niedługo zobaczymy w sprzedaży, pojawią się w dwóch kolorach: czarnym i ciemnogranatowym. Co ciekawe, szwy, guziki oraz nity są zabarwione na podobny kolor, aby uzyskać wyrazisty monochromatyczny wygląd.

Nowe jeansowe spodnie UNIQLO x Helmut Lang będą dostępne online od 26 września, a wybranych sklepach stacjonarnych od 27 października.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: