- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook UNLEASHED - druga odsłona (Wiosna / Lato 2018)

Lookbook UNLEASHED – druga odsłona (Wiosna / Lato 2018)

Tak jak obiecaliśmy w pierwszym wpisie o świeżej kolekcji UNLEASHED, przeznaczonej na wiosnę i lato tego roku, wrzucamy drugą odsłonę materiału promocyjnego, za który ponownie odpowiada Patrycja Maluch, którą znajdziecie pod jej instagramowym kontem @p.takespics.

Jeśli chodzi o asortyment to praktycznie nic nie uległo zmianie. Do wyboru mamy dobrze znane nam kurtki, utrzymane w klimacie kangurek, gdzie do produkcji użyto między innymi odblaskowych materiałów, co tylko dodaje nam smaczku. Oprócz tego znajdziemy stonowane warianty kolorystyczne, a do tego postawiono też na inne fasony jak na przykład varsity. Oprócz tego widzimy tutaj szeroki wachlarz bluz z kapturem czy spodni dresowych. Nie zabraknie różnego rodzaju koszulek, a ciekawostką mogą być kamizelki, wyglądające jak kuloodporne. Uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci torby sportowej oraz czapek z daszkiem.

Jednak to co przykuło naszą uwagę to postać rapera BUDDHA GXD, który w tym przypadku wcielił się w rolę modela. Z ciekawości sprawdziliśmy jego Instagram, a tam obserwuje go między innymi kolejny kozak w postaci A$AP Twelvyy, gdzie jego numer Brother we współpracy z Smooky MarGielaa, jest przez nas bardzo często katowany.

Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową UNLEASHED, gdzie możecie sprawdzić co dokładnie jest w sprzedaży.

Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato1 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato2 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato3 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato4 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato5 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato6 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato7 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato8 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato9 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato10 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato11 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato12 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato13 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato14 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato15 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato16 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato17 Lookbook UNLEASHED druga odslona Wiosna Lato18

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: