- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearUrbanCity promuje sesję „Polska Havana”!

UrbanCity promuje sesję „Polska Havana”!

Polski sklep UrbanCity leci naprawdę na grubo, promując swoją najnowszą sesję pod tytułem Polska Havana. Wszystko za sprawą świetnego lookbooka autorstwa Daniela Bieniasa oraz fitów złożonych głównie z bomberek.

Ponadto, jeśli zerkniecie na poniższe fotografie to moglibyście odnieść wrażenie, że mamy tutaj do czynienia z historią pięknych, młodych ludzi, przebywających  na co dzień w jednej ze stolic europejskiego kraju. Nic bardziej mylnego. Plener osadzono w… Wałbrzychu i jak widać był to strzał w dziesiątkę. Daniel Bienias pokazał fascynującą odsłonę miasta, z jednej strony opuszczone budynki, a z drugiej kolorowe perełki architektury. Kiczowate? Każde miasto ma takie. Blokowiska z PRL-u, przedwojenne kamienice i współczesna architektura tworzą jedność. Tu są znakiem rozpoznawczym. Na co dzień skrajna nędza spotyka się z jaskrawością. Tak z dumą noszą się młodzi i starzy, mieszkający w centrum miasta i przy okolicznych lasach.

Estetyka sesji budowana jest na tęsknocie za analogowymi czasami, kiedy mimo wielu znajomych i braku mediów społecznościowych byliśmy mniej samotni. To fascynacja mocnymi charakterami i wyrazistymi osobowościami, wychowanymi na ulicy, a nie w internecie. Modele Kasia i Janek reprezentują niepokorne, ale bardzo emocjonalne pokolenie. Pokolenie ludzi poszukujących rzeczywistych, a nie nieskazitelnych doświadczeń.

Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową polskiego sklepu UrbanCity.

UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg1 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg2 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg3 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg4 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg5 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg6 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg7 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg9 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg10 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg11 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg12 UrbanCity promuje sesje Polska Havana.jpg13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: